Aktualności

Jumanji ponownie w Życiu Bytomskim
25 lipiec 2011
Make It Yourself Festiwal
29 czerwiec 2011

W nie tak odległym czasie, w Cieszynie, będzie miał miejsce festiwal na którym każdy będzie mógł cos zrobić własnoręcznie. Odbędą się liczne warsztaty umożliwiające nabycie umiejętności wykonywania ozdób „handmade”. Oprócz warsztatów główną atrakcją będą oczywiście koncerty bardziej i mniej znanych zespołów.

Planujemy jeszcze bardziej dodać energii temu wydarzeniu, dlatego zagramy w piątek 19-tego sierpnia! Oczekujcie więcej informacji na naszej stronie lub na stronie festiwalu: http://www.miy.cieszyn.pl/.

Większość osób zaczęła już wakacje a my nadal pracujemy w studiu. Część nagraniowa powoli zmierza ku końcowi, lecz pozostaje miks i mastering. Oczekujcie na płytę, bo my myślimy, że jest na co :)

Do następnego usłyszenia na najbliższym koncercie!

Koncert pod CKK w Radzionkowie!
11 czerwiec 2011

Zapraszamy serdecznie na dzisiejszy koncert!

Wchodzimy na scenę o 17:00. Po godzinnym występie na scenie pojawią się zespoły takie jak: Icaros, Droga Ewakuacyjna oraz jako gwiazda wieczoru - Szymon Wydra & Carpe Diem.

Liczymy na Wasze wsparcie, a wraz z tym ładne pogo pod sceną! ;)

Rozpędzamy się
02 czerwiec 2011

Wakacje za pasem a my wcale nie chcemy odpoczywać. W końcu kto by myślał o takich przyziemnych sprawach, gdy w grę wchodzi długo wyczekiwana przez Was płyta?

Od miesiąca wylewamy hektolitry potu, siedząc w studiu nagrań i powtarzając dzielnie te same frazy po kilkanaście razy. Zależy nam, by każdy dźwięk był dograny w stu procentach, dlatego walczymy z opanowaniem, podziwiając jednocześnie stoicki spokój realizatora. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie albumu, który wreszcie wszystkich zadowoli. Zdarza się, że chwilę przed nagraniem musimy przekształcić tekst czy budowę kawałka. Nie są to na szczęście zmiany diametralne, więc wszystko idzie po naszej myśli. Mimo ciężkiej pracy, atmosfera w studiu jest luźna, a podczas sesji czujemy się zrelaksowani jak po dwutygodniowych wczasach w Ciechocinku. Mamy już wszystkie wersje instrumentalne utworów. Na daną chwilę rejestrowany jest wokal Piotrka i jesteśmy już na półmetku. Zostały „tylko” chórki, skrzypce, mastering i agrotuning. W optymistycznej wersji zakładamy, że album ukaże się we wrześniu.

Choć nagrywanie płyty nie jest lekkim zadaniem, nie zamierzamy całkowicie schodzić ze sceny. Obecnie królują imprezy lokalne w Świerklańcu czy Radzionkowie na które musicie koniecznie wpaść! Polecamy również częściej zaglądać na stronę, gdyż stale planowane są nowe wydarzenia. Wspierajcie nas na koncertach i zbierajcie miedziaki na płytę!

CIEKAWOSTKA MIESIĄCA: Czy wiesz, że wśród członków zespołu tylko nasz Wacuś jest jeszcze dzieciakiem?

Wyochdzimy z Garażu! Atakujemy Juwenalia!
09 maj 2011